Skúsenosti našich klientov: Stomatológia (zuby)

Úžasne pomáha na posilnenie imunity, od tej doby čo ju mám, neviem čo je prechladnutie, chrípka, angína. Ďalej bezchybne pomohla na spáleniny, boľavé nohy, kĺby, kurie oká, ekzémy a pod. Bezchybná vec, vrelo odporúčam!
Astmatické záchvaty - po dvoch týždňoch výrazná úľava, po troch mesiacoch zníženie dávky liekov a plnohodnotný krásny život! Ekzémy u detí - výsledky 100%. Priedušky - za 14 dní úplné zahojenie. Neopakuje sa a je to 7 mesiacov a je jeseň, kedy sa väčšinou problémy opakujú - nič také. Ťažkosti pohybového aparátu - chrbtica, 2x po operácii - myšička Biostimul funguje! Cukrovka - výborné výsledky.
Prechladnutie, bolesť hlavy, nádcha a bolesti všetkých zubov. Nasvecovanie dutín, koreň nosa, strany krku. Denne 3x nasvietenie Biostimulom, už po prvom dni úľava od bolesti, čiastočné uvoľnenie nosa. Tri dni stačilo svietiť a bola som opäť v poriadku. Vrelá vďaka!
Pri bolesti ďasien po brúsení zubov mi po 3 x 5 min. svietení Biostimulom na ďasno a tvár bolesť pominula.
Po 1,5 hodinovom ošetrení u zubára som prišla domov. Bolela ma celá ľavá strana aj od injekcií. Po nasvecovaní som išla za 2 hodiny na bicykel. Nič ma nebolelo. Aj som zabudla, že som bola u zubára.
Moja prvá skúsenosť bola skvelá - hneď v začiatku som zažehnala opar, bolesť hlavy! Po návšteve stomatológa som mala natrhnutý kútik - po päťminútovom nasvietení nepríjemná bolesť zmizla. Nasvecujem dnu - chová sa ku mne pekne - nebolí! Dcére zmizli praskance na chrbte rúk a po volejbale (zápase i tréningu) a tiež si úspešne svieti chrbát.
Biostimul mi poslúžil k odstráneniu tukových zatvrdlín na predlaktí a dlaniach, odstráneniu zápalu ďasien, pri zväčšení lymfatických uzlín a pri liečbe po úraze nohy.
Zlikvidovaný zápal prsníka, zubov, problémy s narazenou kostrčou, 2,5 cm tukové hrudky v kombinácii s liečebnou kozmetikou zmenšený na 1 cm, vraj i moje vrásky sa lepšia, ďalej potom bolesti chrbta, ramenného kĺba a ostatné problémy s kĺbmi potlačené.
Muž 69 rokov – zápal močového mechúra a močových ciest – po jednodňovej aplikácii (8x5 minút) úplne v poriadku. Dieťa 4 roky – opar – 2x5 minút, za jeden deň bez problémov. Žena 62 rokov – bolesť ucha – nasvietenie, za 2 dni (3x10 minút) bez problémov.
Veľa rokov trpím na chronický zápal čelných dutín. Jednak ma často z toho bolela hlava a jednak ma trápila chronická nádcha, ktorá ma často budila v noci. Klasická medicína mi nepomohla, homeopatická mi to zmiernila. Po troch mesiacoch sa mi stav upravil natoľko, že som nemala žiadne problémy. Nakoľko to mám chronické, musím sa občas nasvietiť, lebo ináč sa mi to začne pomaly vracať. Zisťujem, že potrebujem stále menej a menej svietiť a som stále bez problémov.