Marek Faitl

Karlove Vary

Pôvodne som si ho požičal na skúšku, aby som neurazil dobrú kamarátku, ktorá mi túto možnosť ponúkla. Bol som presvedčený, že ho zase v kľude vrátim, pretože ako iné metódy, ktoré som vyskúšal mi asi v ničom nepomôže. Ale nevrátil som! Naopak, rád som si ho kúpil a s údivom som ďalej využíval jeho skvelé schopnosti. Už od svojich 20 rokov trpím ťažkou lupienkou (kolená, lakte, členky), s ktorou sa takmer nič nedalo robiť. Po jednom mesiaci pravidelného používania došlo k podstatnému zlepšeniu. Zo začiatku bolo zlepšovanie veľmi rýchle, potom sa čiastočne spomalilo, ale za pol roka boli lakte v poriadku. Do jedného roka zmizli aj pôvodne rozsiahle plochy na lakťoch a rukách a ostali po nich len mierne začervenané fľaky. Vďaka za jedinečný produkt, mali by sa o ňom dozvedieť aj ďalší ľudia s podobnými zdanlivo neriešiteľnými problémami.

Používate aj dnes biolampu pravidelne?

Som dosť pracovne zaneprázdnený, ako väčšina ľudí. Skvelé ale je, že aj keď sa na to na chvíľu vykašlem, tak sa to hneď nezhorší. Telo to sem-tam na mňa skúšalo s novými ložiskami – pracujem totiž v sklade zeleniny, v pološere a v teplotách okolo 5 °C a keď to človek podchytí v začiatkoch, tak lupienka nemá šancu.

A čo zdravá výživa a pitný režim?

To prvé odo mňa nikto nemôže chcieť a to druhé ako tak, ale o sortimente radšej pomlčím...

Čo vaša rodina, príbuzní a známi?

Kúpil som to aj otcovi: má veľké praskliny kože na rukách a na hlave a keď si na to urobí čas, tak mu to pomáha. Priateľka Martina trpí roky na opary a jej to pomáha veľmi rýchlo. Čím skôr to začne človek nasvecovať, tým lepšie. Perfektné to bolo u mojej priateľky aj na strie po pôrode. Fakt dobré.